Skip links

Privātuma politika

Šī “Privātuma politika” (turpmāk “Politika”) attiecas uz visiem uzņēmuma Dzintara Boulings (Mēs) vietnes dzintaraboulings.lv (Vietne) Lietotājiem (Jūs).
Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem, personas dati ir jebkāda informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī jebkāda informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti Privātuma politikā un Lietošanas noteikumos.
Mēs nepieļaujam nevēlamu vēstuļu nosūtīšanu un nekādā gadījumā nepieļausim jebkādu Jūsu personīgo datu (vārds, telefona numurs, e-pasta adrese utt.) pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām.
Mēs neesam atbildīgi par nepareiziem, nepilnīgiem vai kļūdainiem Jūsu sniegtajiem datiem.
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un / vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka Jūs saprotat politiku, un Jūs piekrītat sekot izmaiņām tajā.
Ja Jūs nepiekrītat šai politikai vai atsevišķām tajā ietvertām definīcijām, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietnes pakalpojumus.

KĀDUS DATUS MĒS APKOPOJAM UN APSTRĀDĀJAM?

Veicot rezervāciju, Jūs sniedzat mums savu personīgo informāciju. Veicot rezervāciju, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tās Jūs nevarēsiet veikt rezervāciju.
Mēs apkopojam un uzglabājam šādus datus:

Privāto informāciju izmanto tikai, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu un saziņai ar klientiem.
Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalpojumus, piemēram: boulinga celiņu rezervāciju vai sazinoties ar mums.

KĀDEĻ MĒS APKOPOJAM JŪSU DATUS?

Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam par Jums, lai:

CIK ILGI MĒS UZGLABĀJAM JŪSU DATUS?

Mēs glabājam un apstrādājam Jūsu personas datus, kamēr pastāv vismaz viens no zemāk norādītajiem kritērijiem:

Pēc pieprasījuma mēs varam nodot Jūsu personas datus valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, lai nepieciešamības gadījumā aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

KĀ TIEK ORGANIZĒTA DATU AIZSARDZĪBA?

Apstrādājot un glabājot personas datus, Mēs īstenojam organizatoriskos un tehniskos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu aizsardzību pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, mainīšanu, izpaušanu un jebkādu citu nelikumīgu apstrādi

DATU NODOŠANA TREŠĀJĀM PERSONĀM

Personas datus var nodot kompetentajām valsts iestādēm un iestādēm, tostarp tiesībaizsardzības iestādēm, piemēram, policijai vai citām uzraudzības iestādēm, bet tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos paredzēto tiesisko kārtību.

DATU NODOŠANA TREŠĀM VALSTĪM

Dzintara Boulings nenodod personas datus un citus datus trešām valstīm. Personisko un citu lietotāju datu izsniegšana tiek veikta tikai, pamatojoties uz likumīgu pieprasījumu.

SĪKFAILU POLITIKA

Sīkdatnes ir neliels informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju. Jūs varat atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietnes funkcijas.

SĪKFAILU POLITIKA

Jums ir jāsaprot un jāpieņem risks, kas saistīts ar jūsu personas datu noņemšanu, piemēram:

KAS IR ATBILDĪGS PAR JŪSU DATU APSTRĀDI

Par personas datu apstrādi atbildīgs Dzintara Boulings.
Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu personas datu apstrādi, varat rakstīt uz e-pastu info@dzintaraboulings.lv.

IZMAIŅAS POLITIKĀ

Mēs regulāri pārskatām mūsu konfidencialitātes politiku. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 23.11.2023.