Liepājas boulinga čempionāts 2019

Liepājas atklātais boulinga čempionāts 2019

Liepājas atklātais boulinga čempionāts ir boulinga turnīru sērija, ko organizē Liepājas boulinga klubs ar Liepājas pilsētas atbalstu!

Sezonas kulminācija ir klāt! PĒDĒJAIS FINĀLPOSMS 3. decembrī pulksten 18:00! Kurš būs čempions? Kurš būs labākais? Kurš sevi varēs saukt par Liepājas boulinga karali 2019? NOSKAIDROSIM lielajā FINĀLĀ!

Norise

“Liepājas atklātais boulinga čempionāts 2019” norisinās 8 posmos un noslēgsies ar FINĀLA POSMU 2019. gada 3. decembrī. Ikviens interesents tiek aicināts piedalīties visos posmos, lai iegūtu papildus punktus kopējā skaitīšanas sistēmā un cīnītos par īpašu specbalvu (kalnu velosipēdu) regulārā turnīra uzvarētājam, ko piedāvā viens no turnīra lieldraugiem ‘Strike Pizza‘! Ievērībai! Ieskaites punkti kopvērtējumā kalpos, kā nelieli handikapa punkti fināla posma priekšsacīkstēm.  Finālā atkal rezultāti dzēsīsies, kas nozīmē, ka par čempiona titulu var cīnīties ikviens! Pat tāds dalībnieks, kurš vēl ne reizi nav spēlējis un iepriekš ieguvis ieskaites punktus.

UZ TIKŠANOS PIE BUMBĀM!

2019. gada Liepājas boulinga čempionam paredzēta īpaša ceļojuma balva no turnīra lieldrauga – ceļojumu aģentūras “Ap Sauli“!

Liepājas atklātā  boulinga čempionāta nolikums

KOPVĒRTĒJUMS 2019

DATUMS: 3. decembris

LAIKS: FINĀLPOSMA sākums pulksten 18:00! Ierašanās līdz pulksten 17:50

VIETA: Liepājas “Dzintara boulings”, Peldu iela 66

DALĪBAS MAKSA TURNĪRAM: 10.00 EUR (bumbu un apavu īre iekļauta cenā)

REĢISTRĀCIJA: Reģistrēšanās Liepājas  boulinga čempionāta sestajam POSMAM no plkst. 17:30 pasākuma dienā vai elektroniski, aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu!

***

Pasākuma organizatori brīdina: Pasākums tiks fotografēts un fotogrāfijas publicētas sociālajos tīklos un mājas lapā.