Liepājas boulinga čempionāts 2020

Liepājas atklātais boulinga čempionāts atsāk sezonu!

Čempionāta norises posmos sportistiem jāievēro sekojoši noeikumi:
  1. Boulinga spēles zonā (tai skaitā pie galdiņiem) vienlaicīgi atrodas tikai konkrētās kārtas spēlētāji (uz katra celiņa pa divi)
  2. Pārējie sportisti, kuri gaida savu spēļu kārtu maksimāli brīvi izvietojas abos atpūtas un izklaides centra “Dzintara boulings” stāvos, kā arī āra terasē, nodrošinot sev noteikto 4m² distancēšanās zonu.
  3. Turnīra organizātori, sadarbojoties ar “Dzintara boulingu” ir nodrošinājuši nepieciešamo higēnas un dezinfekcijas līdzekļu pieejamību norises vietā, kā arī parūpējušies par 2m distances nomarķēšanu, lai izvairītos no drūzmēšanās.
  4. Pamatojoties uz sociālo distancēšanos, tiek atcelta tradicionālā dalībnieku sasveicināšanās pirms pirmās partijas.
  5. Pēc katras partijas dalībniekiem ir jādezinficē savas rokas un  personīgās boulinga bumbas.
  6. Reģistrējoties katram posmam, dalībnieki ar savu parakstu apliecina, ka ir iepazinušies ar noteikumiem par sociālo distancēšanos un personīgās higēnas ievērošanu un uzņemas personīgo atbildību par šo noteikumu neievērošanu.
/Veselības Ministrijas infografika/

Liepājas atklātais boulinga čempionāts 2020

Liepājas atklātais boulinga čempionāts ir boulinga turnīru sērija, ko organizē Liepājas boulinga klubs ar Liepājas pilsētas atbalstu!

Norise

“Liepājas atklātais boulinga čempionāts 2020” norisinās 8 ieskaites posmos un noslēgsies ar FINĀLA POSMU 2020. gada decembrī. Ikviens interesents tiek aicināts piedalīties visos posmos, lai iegūtu punktus kopējā skaitīšanas sistēmā un cīnītos par īpašu specbalvu (portatīvo datoru) regulārā turnīra uzvarētājam, ko piedāvā viens no turnīra lieldraugiem ‘Liepājas Datoru Centrs‘! Ievērībai! Piedalīties decembra finālturnīrā varēs tikai 32 labākie rezultātu īpašnieki no 1. līdz 8. posmam.

UZ TIKŠANOS PIE BUMBĀM!

2020. gada Liepājas boulinga čempionam paredzēta īpaša balva no turnīra lieldraugiem – ceļojumu aģentūras “Ap Sauli“!

Liepājas atklātā  boulinga čempionāta nolikums

KOPVĒRTĒJUMS 2020

DATUMS: 8. posms – 10.11.2020

LAIKS: Sākums pulksten 18:00! Ierašanās līdz pulksten 17:50

VIETA: Liepājas “Dzintara boulings”, Peldu iela 66

DALĪBAS MAKSA TURNĪRAM: 10.00 EUR (bumbu un apavu īre iekļauta cenā)

REĢISTRĀCIJA: Reģistrēšanās Liepājas  boulinga čempionāta posmam TIKAI ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot zemāk esošo formu. Var pieteikties arī telefoniski +371 26338020 (zvani, sms, Whatsapp)

***

Pasākuma organizatori brīdina: Pasākums tiks fotografēts un fotogrāfijas publicētas sociālajos tīklos un mājas lapā.